Davud ve Calût: İnanç Savaşı Film Bilgileri
Davud ve Calût: İnanç Savaşı
3
Puanla:
                 
3 / 10
522

2644İZLENME

3İMDB

75Dakika

Filmi

Davud ve Calût: İnanç Savaşı izle ⚡ 2016 Aksiyon Macera filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p HD David and Goliath izle.

David ve Goliath, Wallace Brothers tarafından yönetilen ve Jeffrey Giles, Michael Lurie tarafından yazılan 2016 yapımı bir filmdir. Filmde Matt Berberi, Michael Wayne Foster, John Knox rol alıyor. Film, çoban çocuk David’in dev Filistinli savaşçı Goliath’ı sadece bir sapanla yendikten sonra nasıl İsrail kralı olduğunun hikayesini anlatıyor.

Davud ve Calût: İnanç Savaşı filmi konusunda Klasik hikayenin bu yeniden anlatımında David (Matt Berberi), babası ve kardeşleriyle küçük bir köyde yaşayan basit bir çobandır. Goliath (Michael Wayne Foster) ​​adlı bir dev köylerini yok etmekle tehdit ettiğinde, Kral Saul (Rodger Halston) tüm yetenekli adamlara savaşta onunla yüzleşmelerini emreder. David devle savaşmak için gönüllü olur, ancak Kral Saul buna izin vermeyi reddeder çünkü David’in çok genç ve deneyimsiz olduğuna inanır. Bunun yerine, David’in kardeşi gönüllü olarak sunuyor. Jonathan meydan okumayı kabul eder ve vadinin karşı taraflarında İsrail ve Filistin orduları arasında büyük bir savaş sırasında sapanıyla Golyat’a karşı karşıya gelir. David sapanını kullanmaya çalıştığında Filistinliler ona gülerler, ancak Goliath’ın kafasına bir taşla vurup onu üşüttüğünde dehşete düşerler!

Davud ve Calût: İnanç Savaşı 2016 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer dram filmleri bu sayfada. David and Goliath izle 2016 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile donmadan Full HD film izle. Davud ve Calût: İnanç Savaşı Türkçe dublaj izle veya Davud ve Calût: İnanç Savaşı Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Davud ve Calût: İnanç Savaşı filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Davud ve Calût: İnanç Savaşı filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.