Deadly Cheers Film Bilgileri
Deadly Cheers
5.1
Puanla:
                 
5.1 / 10
78

2891İZLENME

5.1İMDB

86Dakika

Filmi

Deadly Cheers izle ⚡ 2022 yapım Gerilim filmi Full HD 720p izle, Deadly Cheers Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p HD Film izle.

Deadly Cheers 2022, Jessica Janos tarafından yönetiliyor ve John F. Hayes tarafından senaryosu yazılmış 2022 ABD yapım bir gençlik gerilim filmi. Gilm, Yeni bir şehre yeni taşınan Julie’yi konu ediniyor. Ponpon kızlardan birinin yaşadığı gizemli bir kazayı örtbas etmek için her şeyi yapacak olan Koç Allison’ın altındaki lise tezahürat ekibine katılır, kendi ponpon kızlarını feda etmek anlamına gelse bile.

Deadly Cheers Filmi 2022’de geçiyor ve Julie’nin (Kym Wilson) annesi ve üvey babasıyla yeni bir eve taşınması sahnesiyle başlıyor. Bundan çok mutsuz ve daha mutlu olduğu eski memleketine geri dönmek istiyor. Annesi, eski kasabalarında kendilerine zarar veren insanlara karşı hala savaştıklarından oraya geri dönemeyeceğini söyler.

Julie çok geçmeden amigo takımındaki diğer üç kızla arkadaş olur: Lucy (Katharine Nemetz), Kelly (Karla Ojeda) ve Brianna (Camille Calvin). Koçlar ilk başta iyi görünüyorlar ama zaman geçtikçe onlara kötü davranmaya başlıyorlar ve onları incitebilecek ve hatta öldürebilecek tehlikeli numaralar yaptırıyorlar.

2022 yapımı Deadly Cheers izle Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer gençlik filmleri bu sayfada. Deadly Cheers 2022 izle 2022 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile takılmadan Full HD film izleyin. Deadly Cheers Türkçe dublaj izle veya Deadly Cheers Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Deadly Cheers filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Deadly Cheers filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.