Fatih’in Fedaisi Kara Murat Film Bilgileri
Fatih’in Fedaisi Kara Murat
1.6
Puanla:
                 
1.6 / 10
735

4695İZLENME

1.6İMDB

106Dakika

Filmi

Fatih’in Fedaisi Kara Murat izle ⚡ 2015 yapım yerli Türk filmi Full HD izle, Fatih’in Fedaisi Kara Murat Filmi Full HD Tek parça olarak 1080p izleyin.

Fatih’in Fedaisi Kara Murat filmi 16 Ocak 2015’de vizyona girmiştir. Yönetmenliğini Aytekin Birkon’un üstlendiği ve senaryosunu da Fatih Usta ile beraber kaleme aldığı 2015 yapım 1 saat 51 dakika süren Aksiyon, Dram ve Macera türü Yerli Türk filmidir.

Fatih’in Fedaisi Kara Murat filmi konusu, Sultan 2. Mehmet döneminde Osmanlı İmparatorluğu tarafından oluşturulan bir Osmanlı ordusunu konu alıyor. Osmanlı ordusu, Kara Murat’ın yardımıyla Bizans İmparatorluğu’na karşı savaşan bir askeri güçtür. Bizans İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu’na karşı uzun yıllardır savaşan sınırsız bir imparatorluktur.

Film, Kara Murat’ın hayatını konu alıyor. Akıncılarla birlikte Osmanlı sınırlarında devriye gezen ve Bizans’ın dikkatini çeken genç bir akıncıdır. Savaş sırasında Kara Murat çok cesur ve korkusuz bir adam olduğunu kanıtlar. O zaman toprağını, insanını, Osmanlı İmparatorluğunu ve ailesini savunmak için elinden geleni yapacaktı. Sultan Murat’ın küçük kardeşi Orhan Çelebi sadece tahtı hedefliyor. Ancak Sultan Murat tahtı oğluna bırakır ve Sultan Mehmet ile yeni bir dönem başlar: Genç, cesur ve inançlı bir adam. Sultan Mehmet’in zayıf olduğunu düşünenler bundan yararlanır ve kötü planlar yaparlar.

Not: Fatih’in Fedaisi Kara Murat gerçek tarihte Kara Dev Murad Paşa, IV. Mehmed saltanatında 21 Mayıs 1649 – 5 Ağustos 1650 ve 11 Mayıs 1655 – 19 Ağustos 1655 tarihleri arasında iki kez, toplam bir yıl, beş ay, yirmi dört gün sadrazamlık yapmış bir Osmanlı devlet adamıdır.

Fatih’in Fedaisi Kara Murat izle 2015 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer yerli Türk tarih filmleri bu sayfada. Fatih’in Fedaisi Kara Murat tek parça izle kaçak filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede dizipal, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi tek parça Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Fatih’in Fedaisi Kara Murat Full HD izle veya Fatih’in Fedaisi Kara Murat filmi full izle. Hdfilmifullizle.com sunar iyi seyirler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Fatih’in Fedaisi Kara Murat filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Fatih’in Fedaisi Kara Murat filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.