Aquaman 2 izle

DC Evreni’nin merakla beklenen filmlerinin başında gelen Aquaman 2’nin nasıl bir film olacağı ve hangi tarihte vizyona gireceği belirsizliğini koruyordu. Ancak, son zamanlarda film ile ilgili güzel haberler gelmeye başladı.

Aquaman 2 Filminin Konusu

Arthur Curry; günün birinde kendisiyle ilgili yepyeni bir gerçeği keşfeder. Kendisinin okyanuslar altında inşa edilmiş olan Atlantis krallığının tahtının varisi olduğu gerçeği bir anda Curry’nin hayatını değiştirecektir. Fakat, bu noktada, Aquaman’in karşısına bir sorun çıkacaktır. Aquaman’in son derece sinsi olan yarı kardeşi Orm’un da aynı tahtı istiyor olması aralarında ciddi bir taht kavgası yaratacaktır. Bu noktada, Aquaman; kendisine bırakılan mirasa sahip çıkmayı kafasına koyar. Tek hedefinin halkının başına geçmek olduğunu belirler. Bunu yapmadığı takdirde hem kendisinin hem de sevdiklerinin hayatının riske gireceğini keşfeder.

Aquaman 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Birçok yabancı kaynakta geçtiği üzere serinin devam filmi 16 Aralık 2022 tarihinde vizyonda olacak. Herhangi bir ertelenme olmadığı takdirde filmi 2022 yılının sonunda izleyebilirsiniz. Filmin vizyon tarihi kadar ilk filmden herhangi bir farkının olup olmayacağı da merak ediliyordu. Bu konuyla alakalı olarak konuşan yönetmen James Van; filmin içerisinde birçok korku öğesinin olacağını söyledi. Herkesin bildiği üzere ilk Aquaman filmi 2018 yılında vizyona girmişti. DC Sinematik Evreni’nde solo olarak kendisine yer bulmayı başaran Aquaman filminin hasılatı da son derece iyiydi. Bu yüzden, serinin ikinci filminin çekilmesine karar verildi.

Aquaman 2 Konusu ve Özellikleri Ne Olacak?

Aquaman filminin başrolünde Game of Thrones’tan da hatırlanan Jason Momoa bulunuyordu. Bu durumdan dolayı film ile ilgili sosyal medyada bazı şakalar yapılsa da film beklenilenden çok daha fazla ilgi gördü. Bilhassa DC Sinematik Evreni’nin diğer solo karakterlerine kıyasla performansının çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, yine Aquaman dünyasına ait olan The Trench korku filminin yanı sıra yine aynı dünyadan izler taşıyan animasyon dizisi King of Atlantis’in de filmin başarısını arttıran unsurlar arasında olacağını söyleyebiliriz.

Aquaman 2 Fragmanı

Aquaman 2
Aquaman 2 izle

IMDB Sayfası: https://www.imdb.com/title/tt9663764/

Türkçe Bilgi Sayfası: http://www.beyazperde.com/filmler/film-270235/

Aquaman 2 izle 2022 filmini tek parça full hd olarak 1080p türkçe dublaj ve 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Aquaman 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Aquaman 2 İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. HD Filmi Full izle İyi Seyirler Diler.

Yorum yapın