Avatar 2 izle

2009 yılında ilk kez vizyona giren Avatar filminin ikincisinin de yolda olduğunun haberi gelince filmin hayranlarının büyük bir sevinç yaşadığını söyleyebiliriz. James Cameron’un 2009 yılına damga vuran filmi Avatar’ın bilhassa performans yakalama, bilgisayarla oluşturulmuş arka planları, üç boyutlu fotoğrafçılığı ile öne çıktığı bilinmektedir. Avatar’ın yakalamış olduğu başarının ardından çok kısa sürede ikinci filmin çıkması bekleniyordu. Ancak, üzerinden çok uzun zaman geçtikten sonra ikinci bir Avatar filminin yapılmasına karar verildi.

Avatar 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Neredeyse 12 yıl sonra vizyona gireceği konuşuluyordu. Ancak, Kovid-19 sebebiyle tüm filmlerde olduğu gibi Avatar 2’nin de çıkış tarihinde erteleme meydana geldi. Kovid-19 öncesinde filmin 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona gireceği söyleniyordu. Ancak, salgının ardından yeni vizyon tarihi 16 Aralık 2022 olarak belirlendi. Neredeyse bir yıllık bir gecikme olsa da neler vaat ettiğini herkes çok büyük bir merakla bekliyor. 2009 yılının imkanlarıyla 2020 yılının imkanlarının çok ayrı olduğunu düşündüğümüzde eşsiz bir kaliteye sahip olacağını daha şimdiden söyleyebiliriz.

Avatar 2 Konusu

2009 yılının ardından on yılı aşkın bir süreyle ara verdi. Uzun yıllar boyunca geri dönmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra, filmin hayranları, Avatar’dan uzun süre ayrı kalsalar da serinin yeni filmleri de peş peşe gelecek. Buna göre, Avatar 3 başta olmak üzere Avatar 4 ve Avatar 5’in de çok kısa aralıklarla vizyonda olması bekleniyor. Kovid-19 sebebiyle bir yıl ertelenen filmlerin sırasıyla 2024, 2026 ve 2028 yıllarında vizyonda olacağını söyleyebiliriz.
Bu noktada, birçok kişinin aklında Avatar 2’nin yeni bir adının olup olmayacağına dair soru işaretleri bulunuyor. Ancak, şu anda filmin yeni adıyla ilgili herhangi bir bilgi de bulunmuyor. Fakat, yabancı kaynaklara göre yeni filmlerin adları şu şekilde olacak:
Avatar: The Way of Water
Avatar: The Seed Bearer
Avatar: The Tulkun Rider
Avatar: The Quest for Eywa
Ancak, yine de bu isimlerin henüz kesin olmadığını da ifade etmeliyiz.

Avatar 2 Oyuncuları

Avatar 2 oyuncuları Kate Winslet, Michelle Yeoh, Zoe Saldana
Avatar 2 Fragmanı

Avatar 2

IMDB Sayfası: https://www.imdb.com/title/tt1630029/

Türkçe Altyazı Sayfası: https://turkcealtyazi.org/mov/1630029/avatar-2.html

Avatar 2 izle 2022 filmini tek parça full hd olarak 1080p türkçe dublaj ve 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Avatar 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. HD Filmi Full izle İyi Seyirler Diler.

Bir önceki Aquaman 2 izle filmine göz attınız mı?

Yorum yapın