Joker izle

Warner Bros.’un DC evreninde yer alan karakterler için yepyeni filmler yaptığını biliyoruz. Bu noktada, söz konusu evrenin en dikkat çeken karakterlerinin başında ise Joker izle geliyor. Kötü bir karakter olan Joker; yapmış olduğu psikopatlıkların yanı sıra zaman zaman ortaya çıkan sevimli tavrı ile de birçok kişinin beğenisini topluyor. Sonuç olarak, ciddi bir hayran kitlesine sahip, yapılan ilk solo filmin ardından ikinci filmin de yolda olduğunu söyleyebiliriz.

Joker 2019 Konusu Ne?

Joker 2’nin vizyona giriş tarihi kadar konusunun ne olacağı da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu noktada, ikinci filmin konusunun ilk filmle bağlantılı olması bekleniyor. İlk filmde Arthur’un Arkham hastanesinin koridorunda arkasında kanlı ayak izleri bırakarak yürüdüğünü ve kendisini takip edenleri belirli bir noktaya çekmek istediğini görmüştük. Ayrıca, filmin finalindeki kan izleri de Arthur’un kendisini tedavi eden doktoru öldürdüğüne dair birtakım ipuçları olarak dikkat çekiyordu. Sonuç olarak, Arthur; kendisini Joker’e dönüştüren süreci tamamlamış oluyordu.

Joker 2 filminin de bu sahneden itibaren devam etmesi planlanmaktadır. Ancak, bu aşamada, senaryonun nasıl devam edeceğine dair net bir bilgi bulunmuyor. Bruce Wayne’nin isyan zamanı öldürülen ebeveynlerinin intikamını almak için büyüyeceği dahi çok net değil! Bu yüzden, ikinci filmin konusu ile ilgili tahmin yürütmek zor! Bambaşka bir konunun içerisinde dahi devam edebilir. Ancak, her ne olursa olsun, Joker’in bakış açısı ile çekilecek bir film olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, yine 2021 yılında vizyona girecek olan The Batman filmi ile bu filmin arasında herhangi bir bağlantının olup olmayacağı ise çok net değil!

Joker 2019 Oyuncuları

Filmi başrol oyuncusu Joaquin Phoenix olurken, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen, Shea Whigham, Bill Camp, Glenn Fleshler, Leigh Gill, Josh Pais, Rocco Luna, Marc Maron, Sondra James, Murphy Guyer, Douglas Hodge’de filmin diğer oyuncularıdır.

Joker 2019 ne zaman vizyona girecek?

Joker 2 Vizyona Giriş Tarihi Ne? Yabancı kaynaklar dikkate alındığında Joker 2’nin önemli bir kısmının hazır olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden, filmin 2020 yılının sonunda vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak, Kovid-19 salgınından dolayı tüm filmlerde olduğu gibi erteleme meydana geldi. Bu noktada, en iyi ihtimalle 2021 yılının Ekim ayında vizyonda olacağını söyleyebiliriz. Ancak, yine de bu tarih değişebilir!

Joker Fragmanı
Joker izle

IMDB Sayfası: https://www.imdb.com/title/tt7286456/
Türkçe Altyazı Sayfası: https://turkcealtyazi.org/mov/7286456/joker-2019.html

Joker izle 2019 filmini tek parça full hd olarak 1080p türkçe dublaj ve 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Joker 2019 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. HD Filmi Full izle İyi Seyirler Diler.

Bir önceki Avatar 2 izle filmine göz attınız mı?

Yorum yapın