Godzilla vs. Kong izle

Godzilla vs. Kong, birçok ülkenin yapımında imzasının olduğu 2021 yapımı bilim-kurgu filmidir. Film, Godzilla evreninin yeni ve ateşli bir hikayesini anlatmaktadır. Godzilla vs. Kong izle filmi 200 milyon dolar bütçeyle çekilmiştir.

Godzilla vs. Kong film izle

Godzilla vs. Kong Filmi Konusu

Godzilla ve Kong’un rekabetini konu alan Hbo Max filminde King Kong ve onun koruyucuları, bulundukları ortamın dışına çıkmaya karar verirler. Bu yeni yolculuğun temel amacı, yıllardır merak edilen gerçek evi bulmaktır. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır. Zira yapılacak bu yolculuk çok zorlu ve bir o kadar tehlikelidir. Yolculukta King Kong ve koruyucularına Jia adlı bir kız da eşlik edecektir. Jia yetim bir kızdır ve Kong onunla derinden bir bağ kurmuştur.

Kong ve koruyucularının bu yolculuğu sırasında beklenmedik bir gelişme yaşanır. Godzilla, onların karşısına çıkar. Bir hayli öfkeli olan Godzilla ile kaçınılmaz bir şekilde savaşmaya başlarlar. Bu savaş, öyle güçlü ve dehşet verici olacaktır ki dünyanın genelini bir harabeye çevirecektir.

İki titan arasındaki bu savaşın başlaması ve dünyanın büyük bir yıkım içerisine girmesi, karanlık güçlerin kışkırtması yüzünden yaşanmakta. Ve Godzilla vs. Kong Türkçe Dublaj izle de yaşananlar sadece bir başlangıçtır.

Godzilla vs. Kong Filmi Oyuncuları

Adan Wingard tarafından yönetilen filmin senaryosu Lindsey Beer, Max Borenstein ve Patrick McKay üçlüsü tarafından kaleme alınmıştır. Epik yapımın oyuncu kadrosunda ise Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown ve Rebecca Hall gibi dikkat çekici isimler yer alıyor.


Yorum yapın