Kara Dul (Black Widow) izle

Kovid-19 kaynaklı film erteleme haberlerine bir yenisi kısa süre önce eklendi. Kara Dul izle filmi; koronavirüs olmasaydı 2020 yılına gösterime girecekti. Ancak, virüs sebebiyle filmin vizyona giriş tarihi 2021 yılına ertelendi.

Kara Dul (Black Widow) Konusu

Marvel Sinematik Evreni’nde bulunan karakterler için solo filmler çekildiğini biliyoruz. Bu noktada, söz konusu furyaya katılan isimlerden birisi de Kara Dul oldu. Avengers ekibinin son derece yetenekli ve güçlü casusu olan Natasha Romanoff; canlandırmış olduğu Kara Dul karakteriyle 2021 yılında sinemalarda olacak. Kara Dul karakterine ise birçok kişinin hayran olduğu oyuncu Scarlett Johansson hayat veriyor.

Avengers Endgame filminde Black Widow; Ruh Taşı’nı aldığı sırada bu iş için kendini feda etmişti. Sonuç olarak, bu karakterin öldüğünü söyleyebiliriz. Ancak, 2021 yılında vizyona girecek olan filmde ise Kara Dul karakteri tekrardan hayata geri dönüyor. Bir başka deyişle, filmin yepyeni bir konuyla sinemalarda olacağını söyleyebiliriz. Ancak, filmin hikayesinde daha çok geçmişten bahsedileceğini ifade etmek gerekir.

Black Widow filminin konusunun ne olacağı ise halen daha sırrını koruyor. Bu konuyla ilgili henüz net bir bilginin sosyal medyaya yansımadığını ifade etmek gerekir. Ancak, filmin hikayesinin Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War arasında geçeceği birçok yerde dile getirilmektedir. Bu noktada, son derece aksiyon dolu bir film izleyicileri bekliyor.

Kara Dul (Black Widow) Oyuncuları

Scarlett Johansson; filmin aslında bir aile filmi olacağını ifade etti. Bunun yanı sıra, filmde kendini affetme öğesinin ön planda olacağına değindi. Black Widow filminin yönetmenlik koltuğunda ise Cate Shortland bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosu ise son derece zengin! Scarlett Johansson haricinde de son derece tanınmış isimler bulunuyor. David Harbour, Florence Pugh, Rachel Weisz gibi isimlerin filmde olacağını söylemeliyiz. Bu isimler sayesinde filmin kalitesi de her zamankinden daha fazla olacaktır.

Kara Dul (Black Widow 2021) Ne Zaman Vizyona Girecek?

Normal şartlar altında 2020 yılının Nisan ayında gösterime girmesi beklenen Black Widow filminin bahsettiğimiz şartlardan dolayı 7 Mayıs 2021’de vizyonda olacağını söyleyebiliriz. Bir yıllık bir gecikmenin ardından vizyona giren filmin beklentileri karşılayıp karşılamayacağı ise merakla bekleniyor.

Kara Dul (Black Widow) 2021 Fragmanı
Kara Dul Black Widow izle

IMDB Sayfası: https://www.imdb.com/title/tt3480822/
Türkçe Altyazı Sayfası: https://turkcealtyazi.org/mov/3480822/black-widow.html

Kara Dul izle 2019 filmini tek parça full hd olarak 1080p türkçe dublaj ve 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Black Widow 2021 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. HD Filmi Full izle İyi Seyirler Diler.

Bir önceki Joker izle filmine göz attınız mı?

Yorum yapın