Kimi Film Bilgileri
Kimi
6.3
Puanla:
                 
6.3 / 10
27345

4370İZLENME

6.3İMDB

89Dakika

Filmi

Kimi izle ⚡ Dram Gerilim suç türü filmi Full HD izle, Kimi 2022 Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD film izle.

Kimi 2022, Steven Soderbergh tarafından yönetilen ve David Koepp tarafından yazılan 2019 Amerikan tekno-gerilim filmidir. Başrollerinde Zoë Kravitz, Byron Bowers, Rita Wilson, Zane Holtz ve Michael Imperioli var. Film, bir suçun kanıtlarını ortaya çıkaran ve hayatının tehlikede olduğunu anladığında kaçmak zorunda kalan bir Seattle teknoloji işçisini takip ediyor.

Steven Soderbergh’in altı yıl aradan sonra çektiği ilk filmi, internetin ve sosyal medyanın tehlikelerini anlatan sıkı bir gerilim filmi. Bir suçun kanıtlarını ortaya çıkaran bir Seattle teknoloji çalışanının gerçek hikayesinden esinlenilen filmde Zoë Kravitz, gerçeği ortaya çıkarmaya takıntılı hale gelen agorafobik bir kadını canlandırıyor.

Yakın gelecekte, Seattle’da agorafobik bir teknoloji çalışanı (Zoë Kravitz) erkek arkadaşının (Byron Bowers) öldürüldüğünü keşfeder. Gidecek başka kimsesi olmadığı için, destek için anonim internet forumlarına yönelir, ancak farkında olmadan kendini tehlikeye attığını fark eder. Steven Soderbergh’in 2013’ün Yan Etkilerinden bu yana ilk filmi Zoë Kravitz’i erkek arkadaşının öldürüldüğünü öğrendikten sonra bir komploya yakalanan agorafobik bir Seattle teknoloji çalışanı olarak canlandırıyor.

Kimi 2022 filmini ister Türkçe dublaj izleyin ister Türkçe altyazılı izlemeyin, Full HD falan hikaye ya kafanıza göre takılın işte, bye.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Kimi filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Kimi filmi yorumları: 1 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.

  • 0
    0

    çeviren arkadaş google çeviri kullanmasın lütfen gözüm kanadı ya