Kod Adı: Sosisli Film Bilgileri
Kod Adı: Sosisli
4
Puanla:
                 
4 / 10
1820

3026İZLENME

4İMDB

100Dakika

Filmi

Kod Adı: Sosisli izle ⚡ Hot Dog 2018 filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD 1080p kesintisiz izle.

Kod Adı: Sosisli filmi Lo Malinke’nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Hikaye, farklı yaşam alanlarından bir çift Taktik Birim Polis Memuru’nun bir büyükelçinin kızını kurtarmak için bir araya gelmesiyle ilgili. Filmde Til Schweiger, yolsuzlukla suçlandıktan sonra ikinci bir şans verilen kır saçlı kıdemli bir polis memurunu oynuyor. Matthias Schweighöfer, eğitimden yeni çıkmış ve ilk büyük davasını arayan yeni ortağını oynuyor.

Filmde ayrıca rehine olarak Anne Schäfer ve kızını güvende tutmak isteyen ama aynı zamanda onu kaçıranlardan koruması gereken bir büyükelçi olan Jan Josef Liefers tarafından oynanan babası da yer alıyor.

Kod Adı: Sosisli 2018 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer komedi filmleri bu sayfada. Hot Dog izle 2018 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Kod Adı: Sosisli Türkçe dublaj izle ya da Kod Adı: Sosisli Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Kod Adı: Sosisli filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Kod Adı: Sosisli filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.