Kral Tweety – King Tweety Film Bilgileri
Kral Tweety – King Tweety
5.6
Puanla:
                 
5.4 / 10
134

3606İZLENME

5.6İMDB

72Dakika

Filmi

Kral Tweety izle ⚡ King Tweety 2022 Animasyon Filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD Kral Tweety film izle.

Kral Tweety 2022, animasyon filmi Kral Tweety’nin devamı niteliğindedir. Pong ve Baby Pong gibi tüm yeni karakterleri içeriyor. Film, Tweety Bird, Sylvester ve Granny’nin tatil için Kanarya Adaları’na giderken maceralarını konu ediyor. Ancak cennet adanın kraliçesi ortadan kaybolunca, Tweety beklenmedik bir şekilde taç için sıraya girer.

Filmde Tweety Bird, sahibi Sylvester’ın kaybolmasından sonra kendini Kanarya Adaları’nın kralı olarak yeni bir role bürünürken canlandırıyor. Şarkı söyleme, dans etme, sihir ve hatta birkaç patlamayla dolu bu eğlenceli macerada arkadaşları Granny ve Sylvester’ın yeğeni Spike’a katılıyor.

İlk bölümde Tweety ve ailesini Kanarya Adaları’nda tatilde görüyoruz. Cennet adasının kraliçesi ortadan kaybolur, bu nedenle Tweety beklenmedik bir şekilde taç için sıraya girer. Aile, Gana’dan akrabaları tarafından ziyaret edildiği İsveç’e geri döner. Tweety’ye kraliçe olarak yeni işinde yardım etmek ve ona Afrika kültürünü öğretmek istiyorlar.

King Tweety 2022 filmi Türkçe dublaj izleyin.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Kral Tweety – King Tweety filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Kral Tweety – King Tweety filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.