Kuş Uçuşu Film Bilgileri
Kuş Uçuşu
6.3
Puanla:
                 
6.3 / 10
3213

8199İZLENME

6.3İMDB

41Dakika

Filmi

Kuş Uçuşu izle ⚡ 2022 Netflix yapım yerli Tük Kuş Uçuşu dizisi 1. Sezon 1.Bölüm ve tüm bölümleri 1080p Full HD bedava donmadan izleyin. Kuş Uçuşu Dizisi 1. Sezon 1. Bölüm, 2. Bölüm, 3. Bölüm, 4. Bölüm, 5. Bölüm, 6. Bölüm, 7. Bölüm ve 8. Bölüm olarak devam eden 2022 yılına ait Netflix Dram dizi serisidir.

Kuş Uçusu, 11 Temmuz 2022’de vizyona giren Türk drama televizyon dizisidir. 5 Ocak 2019’da Türkiye’de Netflix’de vizyona girdi. Dizi, deneyimli bir sunucunun haber odasına manevra yapan genç bir hayranı takip ediyor, ancak kısa süre sonra hırs, kıskançlık ve görülme arzusunun karanlık yüzüyle yüzleşiyor.

Medyanın günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldiği bir dünyada, bu dizi, sunucuların ve ekiplerinin çalışma hayatlarında ve kişisel ilişkilerinde gezinirken yaşamlarına yakından bir bakış sunuyor.

Dizi, TRT’de yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır. Hikaye, küçüklüğünden beri haber spikeri olmayı hayal eden Lale Kıran (Birce Akalay) etrafında döner. Kariyerinde başarılı olmak için çok çalışıyor ve TRT’de stajyer olarak çalışma fırsatı bulduğunda hayalleri gerçek oluyor. Ancak Ayşegül, başarısını kıskanan ve hayalini gerçekleştirmesini engellemeye çalışan diğer kadın sunucular da dahil olmak üzere haber sektöründe başarılı olmaya çalışırken birçok zorlukla karşı karşıyadır.

Cemre üniversiteden yeni mezun olmuştur ve spiker olmak istemektedir. Ancak, bu yolda birçok engelle karşı karşıyadır. Bir gün, İstanbul’da kaosa neden olan Cemre Haber adlı bir takma ad altında kendi videolarını internette yayınlayarak meseleyi kendi eline almaya karar verir. Cemre daha sonra başka kanaldan bir teklif alır ama tecrübesi olmadığı için kendisinden daha çok hak eden birinden bu işi alamayacağını anlayınca kabul etmemeye karar verir. Bunun yerine bir eğlence programı için çalışmaya başlar

Kuş Uçuşu dizisi oyuncuları arasında Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Şifanur Gül gibi isimler yer alıyor.

Kuş Uçuşu dizisi izle 2022 dizi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer Netflix dizileri bu sayfada. Kuş Uçuşu 2022 izle dizisi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, dizibox ve dizilla ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Kuş Uçuşu 1. Sezon izle ya da Kuş Uçuşu 2. Sezon izle.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Kuş Uçuşu filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Kuş Uçuşu filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.