La pasajera Film Bilgileri
La pasajera
5.6
Puanla:
                 
5.3 / 10
432

3143İZLENME

5.6İMDB

90Dakika

Filmi

La pasajera izle ⚡ 2021 Korku türü Yolcu filmi – The Passenger filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle.

Yolcu 2021 filmi diğer adıyla The Passenger 2021 filmi, 14 Şubat 2021’de gösterime giren bir İspanyol korku filmidir. Yönetmenliğini Raúl Cerezo’nun, senaryosunu Fernando González Gómez’in yazdığı filmdir. Filmde Ramiro Blas, Cecilia Suárez, Paula Gallego ve Gustavo Valdés rol alıyor. Filmin orijinal adı La pasajera 2021.

Film, yaralı bir kadını hastaneye götürmek için kiralanan bir minibüste seyahat eden bir grup yolcunun hikayesini konu ediyor. Yolculukları sırasında gerçeklik algılarını sarsmaya başlayan bir dizi tuhaf olayla karşılaşırlar.

Hastaneye giderken bilinmeyen bir yaratık tarafından saldırıya uğradı ve bilincini kaybeden yaralı bir adamı taşıyan minibüs de ki korku dolu olaylarla başlıyor. Sürücü ona yolcularından bahseder ve hastaneye ulaşana kadar onu evinde tutabileceğini sorar. Kabul eder, ancak onlara bir hastalık bulaştırabileceği için yanına oturmamalarını ister.

Yolcu filminde Ertesi gün, grup hastaneye gitmek için ayrılır, ancak çok geçmeden yolcularında bir sorun olduğunu anlar ve yolcu uyanır ve hareket halindeki araçtan pencereden atlamadan önce birini boynundan ısırarak öldürür. Onu vurarak başka birini öldürmesini engellemeyi başarırlar, ancak çok geçmeden bunun uğraştıkları sıradan bir yaratık olmadığını, bir uzaylı olduğunu keşfederler! El hareketlerini kullanarak bu uzaylıyla iletişim kurmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar, ancak uzaylı onları yırtarak tekrar saldırmaya başladığında başarısız oluyorlar.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

La pasajera filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

La pasajera filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.