Luka izle

Luka 3 Eylül 2021’de gösterime girmiş macera ve komedi filmidir. Luka izle Film, İtalyan Rivierası’nda maceradan maceraya koşan küçük bir çocuğun yaşadıklarını anlatmaktadır.

Filmin Orjinal Adı: Luca
Yönetmen: Enrico Casarosa
Aktörler: Jacob Tremblay, Jack Dylan Grazer, Emma Berman, Saverio Raimondo, Maya Rudolph, Marco Barricelli, Jim Gaffigan, Peter Sohn, Lorenzo Crisci, Marina Massironi, Gino La Monica, Sandy Martin
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
IMDB: 5477 oy ile 7.8
Filmin Süresi: 95 dakika

Luka izle

Luka Filmi Konusu
Luka küçük bir çocuktur. Maceralara dalmayı ve yeni yerler keşfetmeyi çok seven Luka her yaz İtalyan Rivierası’na gitmektedir. Burada birbirinden eğlenceli anlar yaşayan Luka, bu yaz ki ziyaretinde beklenmedik bir arkadaş edinir. Bu arkadaşa yaşadıklarını anlatıp beraber vakit geçiren küçük çocuk, bir süre sonra arkadaşının fantastik yönlerini keşfeder. Öyle ki Luka’nın yeni arkadaşının yaşadığı yer, okyanusun altındaki yepyeni ve bambaşka bir dünyadır. Küçük çocuk bu dünyayı çok merak eder.

Luka filmi yönetmeni Enrico Casarosa’dır. Jesse Andrews ve Simon Stephenson senaryo yazarlarıdır. Filmin seslendirmen oyuncuları ise Emma Berman, Jack Dylan Grazer ve Jacob Tremblay’dir.

Yorum yapın