Ölüler Vadisi Film Bilgileri
Ölüler Vadisi
5.8
Puanla:
                 
5.7 / 10
2247

9890İZLENME

5.8İMDB

101Dakika

Filmi

Ölüler Vadisi izle ⚡ 2022 yapım Aksiyon türü Valley of the Dead (Malnazidos) filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle.

Ölüler Vadisi 2022 filmi, Valley of the Dead ve diğer adıyla Malnazidos 2022 filmi Alberto de Toro ve Javier Ruiz Caldera tarafından yazılan ve yönetilen bir İspanyol bilim kurgu aksiyon filmidir. Miki Esparbé, Aura Garrido ve Luis Callejo başrol oyuncuları. Film, Kaptan Jan Lozano (Miki Esparbé) liderliğindeki bir grup askerin hiçliğin ortasında terk edilmiş bir eve varmasıyla başlar. Savaşı kendi lehlerine bitirmelerini sağlayacak önemli bir belge arıyorlar. Ne yazık ki onlar için çok geçmeden evin gizli tuzaklar ve her türlü sürprizle dolu olduğunu keşfederler. Hayatta kalmak ve dünyayı bu tehditten kurtarmak için birbirleriyle savaşmak zorunda kalıyorlar.

Film, 2022’de, aylarca süren muharebelerin ardında siperlerde binlerce ölü bıraktıktan sonra geçiyor. Jan Lozano (Miki Esparbé), kendisine emanet edilen bir görevi yerine getirirken genç bir sürücüyle birlikte bir rakibin müfrezesi tarafından esir düşer. Her iki rakip tarafın da birleşmesi ve hayatta kalmak için karşılıklı nefretlerini bir kenara bırakması gereken yeni bir bilinmeyen düşman ortaya çıktığında, idam edilen ölüm olasılığı yakında aşılacaktır.

Kıyamet sonrası bir dünyada, iki rakip ordu, gerilla taktiklerini kullanarak uzak bir vadinin kontrolü için savaşır. Çatışmaları aylardır devam ediyor ve her iki tarafta da ölü sayısı yüksek. Beşinci Tugay, bir zamanlar Franco’nun ordusunda asker olan Jan Lozano tarafından yönetiliyor. Kaptan Álvarez, çöldeki bir yeraltı sığınağından karşı kuvvete liderlik ederken, adamlarını dağlardaki bir sığınaktan yönetiyor.

Kaptan Álvarez, Jan Lozano’yu yakalar ve onu Álvarez’in üssüne saldırma planlarını açıklamaya zorlar. Jan’ın şoförü Javier, kendi sığınağına kaçmasına yardım eder, ancak Jan’in peşinden Álvarez ve adamları gelir. Javier, güvenli bir yere varmadan düşman tarafından öldürülmelerini önlemek için bir mayın tarlasına girer ve burada ikisi de bir patlamada ölür.

Jan, olanlarla ilgili haberlerle geri döndüğünde, artık kendi birlikleri üzerinde kontrol sahibi olmadığını ve onun yerine yeni liderleri olarak Teğmen Ruiz’i seçtiklerini görür. Ruiz, Álvarez’in üssüne, girişlerinden birini havaya uçurmak için intihar bombacıları (kendisi dahil) kullanmayı içerecek yeni bir saldırı planlıyor.

Ölüler Vadisi 2022 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer savaş filmleri bu sayfada. Valley of the Dead izle filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile tek parça Full HD film izle. Ölüler Vadisi Türkçe dublaj izle veya Ölüler Vadisi Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Ölüler Vadisi filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Ölüler Vadisi filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.