Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi izle

Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi izle, Shang Chi izle, Shang Chi and the Legend of the Ten Rings izle, Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi full izle, Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi türkçe dublaj izle, Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi altyazılı izle, Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi hd izle, Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 2021 izle, The Master of Kung Fu olarak da bilinen Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 2021 yapımı Marvel filmidir. Film, babasının suikastçi olması için yetiştirdiği Shang-Chi’nin hayat hikayesini konu alıyor. Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi izle filmi vizyona girdi.

Filmin Orjinal Adı: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Yönetmen: Destin Daniel Cretton
Aktörler: Simu Liu, Tony Chiu-Wai Leung, Awkwafina, Meng’er Zhang, Fala Chen, Michelle Yeoh, Wah Yuen, Florian Munteanu, Andy Le, Paul W. He, Jayden Zhang, Elodie Fong, Arnold Sun, Stephanie Hsu, Kunal Dudheker
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
IMDB: 5474 oy ile 8
Filmin Süresi: 132 dakika

Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi

Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Filmi Konusu

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan filmde ölümsüz bir büyücü olan babası tarafından yetiştirilen Shang-Chi’yi izliyoruz. Babasının en büyük isteği Shang-Chi’nin usta bir suikastçi olmasıdır. Küçük yaştan itibaren onu bu amaç uğruna yetiştirmiştir. Ancak zaman ilerledikçe Shang-Chi babasının istediği biri olmaz. Babasının sahip olduğu güçlerin ne kadar tehlikeli olduğunu fark eden Kung-Fu ustası, yeteneklerini babasına karşı kullanmaya başlar.

Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Fragmanı

Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi filmi yönetmeni Destin Daniel Cretton’dur. Eylül 2021’de vizyona giren film, eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük beğeni almıştır.

Yorum yapın