Silici Yeniden Doğmuş Film Bilgileri
Silici Yeniden Doğmuş
4.4
Puanla:
                 
4.4 / 10
940

4357İZLENME

4.4İMDB

102Dakika

Filmi

Silici Yeniden Doğmuş izle ⚡ Eraser: Reborn 2022 Full HD film izleme kalitesiyle Türkçe dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Filmi Full izleyin.

Silici Yeniden Doğmuş filmi diğer adıyla Eraser: Reborn izle filmi 2022 yapım bir ABD aksiyon gerilim filmi. John Pogue’un yönettiği filmin başrollerinde Dominic Sherwood, Jacky Lai, McKinley Belcher III yer alıyor. Filmin konusu, Tanıkların varlıklarına dair hiçbir iz bırakmadan sahte ölümlerin mühendisliğinde uzmanlaşmış ABD’li Mareşal Mason Pollard’a dayanmaktadır.

Silici Yeniden Doğmuş filmi konusunda Tanıkların varlıklarına dair hiçbir iz bırakmadan sahte ölümlerin mühendisliğinde uzmanlaşmış ABD’li Mareşal Mason Pollard’a dayanmaktadır. Ailesini, kendisini ve değer verdiği herkesi öldürmeye çalışan bir grup paralı askerden kurtarmanın bir yolunu bulmalıdır.

Eraser: Reborn konusu devamında Bir suçun tanığı cesaretini kırmakla tehdit ettiğinde, Mason onun için sahte bir ölüm tasarlar, ancak tanık anlaşmalarından döner ve Mason’a şantaj yapmaya çalışır. Bu yeni tehdidi durdurmasının tek yolu, tanık için bir başka sahte ölüm daha tasarlamaktır.

Soyguncuların bankadaki tüm insanları öldürmek için çalıntı bir askeri robot kullandığı bir banka soygunu ile başlar. Soyguncular ABD Polisi tarafından yakalanır ve hapse atılır, ancak içlerinden biri hapishaneden kaçar ve soyguna karıştığına dair tüm kanıtları yok etmek için bir öldürme çılgınlığına başlar. Tanıkların varlıklarına dair hiçbir iz bırakmadan sahte ölümlerinin mühendisliğinde uzmanlaşmış ABD’li Mareşal Mason Pollard’ı takip ediyor. Kendi ailesinin bir suç örgütü tarafından hedef alındığını öğrendiğinde, onlar onu ve sevdiklerini öldürmeden önce onları durdurmak için savaşmalıdır.

Mason Pollard, arkasında herhangi bir kanıt bırakmadan herkesi ortadan kaldırabilen gelişmiş bir holografik teknoloji kullanarak sahte ölümünü yapmasına yardım eder. Ancak Mason Pollard, kendi karısının bu komploya karıştığını öğrendiğinde, bu konuda daha fazla bilgi edinmek ve başka birine zarar vermeden önce onları durdurmak için yola koyulur.

Silici Yeniden Doğmuş izle 2022 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer Bilim kurgu aksiyon filmleri bu sayfada. Eraser: Reborn izle 2022 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Silici Yeniden Doğmuş Türkçe dublaj izle ya da Eraser: Reborn Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Silici Yeniden Doğmuş filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Silici Yeniden Doğmuş filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.