Six Film Bilgileri
Six
6.9
Puanla:
                 
7 / 10
35

2165İZLENME

6.9İMDB

11Dakika

Filmi

Six izle ⚡ 2022 yapım Dram Bilim Kurgu türü Kısa filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p HD Six 2022 film izle.

Six 2022 filmi L. Gustavo Cooper tarafından yönetiliyor ve Bragi F. Schut tarafından yazılıyor. Filmin başrollerini Anne Winters, William Fichtner ve Ashton Holmes paylaşıyor. Film, gizli bir devlet kurumu tarafından yakalanan ve bir ültimatom verilen bir vampiri takip eden bir kara komedidir: onlara katılın ve diğer vampirleri avlayın ya da öldürülün.

Six filmi 2022 yılında vampirler halkın bilgisi haline geldi. Hükümet, vampir avı işini özel müteahhitlerden devraldı ve Vampir Kontrol Ajansı (VCA) adında yeni bir bölüm oluşturdu. Mina Sluv adlı bir vampir, tüm vampirleri kontrolleri altına alma planlarıyla işbirliği yapmayı reddettiğinde Ivan Malakai adlı bir VCA ajanının hedefi haline gelir. Malakai, Mina’yı kendisine katılması için ikna etmeyi başaramayınca, onun yerine onu öldürmeye karar verir. Ancak onlar onun emirlerini yerine getiremeden Ajan Smith adlı başka bir ajan araya girer ve Mina’ya bir alternatif sunar – onlara karşı değil onlarla birlikte çalışın.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Six filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Six filmi yorumları: 2 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.

 • 0
  0

  11. dakikadan sonrası yok

  • 0
   0

   Kısa film zaten toplam 11 dakika