Sniper The White Raven Film Bilgileri
Sniper The White Raven
4.3
Puanla:
                 
4.3 / 10
377

2834İZLENME

4.3İMDB

111Dakika

Filmi

Sniper The White Raven izle ⚡ 2022 Dram Savaş filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Sniper The White Raven 2022 film izle.

Sniper The White Raven 2022 filmi, Marian Bushan’ın yönettiği ve Mykola Voronin tarafından yazılan Ukraynalı bir aksiyon filmi. Film, Ukrayna’nın Donbas kentinde işgalci askerlerin elinde bir trajedi yaşayan bir fizik öğretmeni hakkında. Donbas’ta işgalci askerlerin elinde bir trajedi yaşayan Ukraynalı bir fizik öğretmeni intikam peşindedir. Gözlerini, ortadan kaldırılması çatışmanın gidişatını değiştirebilecek seçkin bir Rus keskin nişancısına dikiyor. usya’ya karşı savaş sırasında Donbas’ta savaşan ve bu yüzden karısını ve oğlunu kaybeden eski bir Ukraynalı öğretmendir. Ondan sonra Rusları öldüren ama aynı zamanda hayatı boyunca bu suçlulukla yaşamak zorunda kalan bir keskin nişancı olur.

Sniper The White Raven filmi konusu, doğu Ukrayna’da beş yıl süren savaşın ardından 2022 yazında geçiyor. Bir fizik öğretmeni (Pavlo Aldoshyn) eşi ve kızıyla birlikte Kiev’de yaşıyor. Ukrayna Ordusu’na alındı ​​ve Lugansk yakınlarındaki bir karakolda keskin nişancı olarak görev yapıyor. Görevlerinden biri sırasında, Albay Alikhanov (Andrey Mostrenko) komutasındaki özel kuvvetler birliğine ait olan Anna (Maryna Koshkina) adında güzel bir Rus kadınla karşılaşır. Anna, şüphelenmemek için Uluslararası Kızıl Haç’ta yardım görevlisi kılığına girer.

Anna ve ekibi, Donbas’taki kuvvetlerine tehdit oluşturan Ukraynalı keskin nişancıları ortadan kaldırmakla görevlendirildi. Aldoshyn’in karakterinin konuşlandığı karakola gelir ve hareketleri ve rutinleri hakkında bilgi toplamak için onu baştan çıkarmaya başlar. Ayrıca onu öldürmeye çalışır ama başarısız olur.

Sniper The White Raven izle 2022 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer Ukrayna savaşı filmleri bu sayfada. Sniper The White Raven izle 2022 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Sniper The White Raven Türkçe dublaj izle ya da Sniper The White Raven Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Sniper The White Raven filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Sniper The White Raven filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.