Son Oyun Film Bilgileri
Son Oyun
6.6
Puanla:
                 
6.1 / 10
63

3737İZLENME

6.6İMDB

88Dakika

Filmi

Son Oyun filmi Full izle ⚡ 2018 yapım yerli Türk Suç filmi sansürsüz olarak indirmeden tek parça 1080p Full HD izleyin.

Son Oyun 2018 filmi İlhan Akgül ve Sinan Tabanlı ikilisinin yönettiği Kurt Cammon ve Sinan Tabanlı’nın senaryosunu kaleme aldığı suç filmidir. Filmin başrol oyuncuları Ali Sürmeli, Recep Yağızoğlu, İlhan Akgül.

Son Oyun izle filmi konusunda Meftun Taylan 80’li yıllarda Avrupa’ya gönderilmiş ve burada ASALA ile mücadele etmektedir. Karanlık geçmişe sahip yaşlı adam ömrünün son zamanlarını geçirmektedir. Meftun eskiden yaptıkları için günahlarını affettirmek ve vicdanen rahat olmak için toplumu rahatsız eden kötü adamları, mafyaları ve suç örgütlerini temizlemek ister. Kendisine yardımcı olmak için Türkiye’den Çerkez adında bir tetikçiyi yanına çağırır. Beraber hazırladıkları listede ki kişilere suikast düzenlerler ama Belçika-Türk karışımı yer altı dünyasının kirli işleri ortaya çıkma başlar. Vicdanını rahatlatmak için çıkılan bu yolda ilerledikçe suç dünyasının batağına sağlanırlar.

2018 yapım Son Oyun diğer adıyla Son Oyun filmi Full HD 1080p kalitede tek parça ve Full HD olarak reklamsız donmadan indirmeden izleyin.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Son Oyun filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Son Oyun filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.