Venom: Zehirli Öfke 2 izle

Venom 2 izle, Venom Let There Be Carnage izle, Venom Zehirli Öfke 2 izle, Venom 2 full izle, Venom 2 türkçe dublaj izle, Venom 2 altyazılı izle, Venom 2 hd izle, Venom 2 2021 izle, Venom: Let There Be Carnage, Venom Zehirli Öfke 2 15 Ekim 2021’de vizyona girecek aksiyon bilim-kurgu filmidir. Venom 2 izle Filmde Eddie Brock’un bir seri katille röportaj yapmaya çalışması anlatılıyor.

Venom Zehirli Öfke 2 Filmi Konusu

Venom Zehirli Öfke 2 filmi konusu ilk filmle oldukça bağlantılıdır. İlk filmde infazcı olması için özel yetenekler kazandırılan ve uzaylı ortak yaşamda hayat sürmeye başlayan Eddie Brock’u görmüştük. İkinci filmde Eddie’nin hem insanüstü yeteneklerine alışmaya hem de yeni hayatına uyum sağlamaya çalıştığı görülüyor.

Eski yüksek kariyerinden uzak olan Eddie Brock, kariyerinde tekrar yükselişe çıkmak istiyor. Bunu yapmanın yollarını ararken Cletus Kasady isimli bir seri katilin hapishaneden kaçtığı haberini alıyor. Eddie, Cletus ile röportaj yapmanın kariyerini tekrar yükselişe geçirebileceğini düşünür. Bunun için tehlikeli adamın peşine düşür. Ancak ona ulaşmak pek de kolay olmayacaktır.

Venom 2 Zehirli Ofke izle

15 Ekim 2021 Sinemada / Aksiyon, Fantastik
Yönetmen: Andy Serkis
Senarist: Kelly Marcel, Todd McFarlane
Oyuncular: Tom Hardy, Stephen Graham, Woody Harrelson
Orijinal adı: Venom: Let There Be Carnage

Venom 2 Zehirli Öfke Fragmanı

Venom Zehirli Öfke 2 Filmi Oyuncuları

ABD yapımı Venom Zehirli Öfke 2 yönetmeni Andy Serkis’dir. Filmin yazarları ise Kelly Marcel, Todd McFarlane’dır. San Francisco’da çekimleri gerçekleşen bilim kurgu filminin müziklerini Marco Beltrami bestelemiştir. Venom Zehirli Öfke 2 oyuncuları Tom Hardy, Woody Harrelson, Stephen Graham ve Michelle Williams’dır.

Yorum yapın