FİLM BİLGİLERİ
Whiplash
8.5

57İZLENME

8.5İMDB

106Dakika

Filmi

Whiplash izle, ⚡ 2014 yapım Netflix filmi Full HD Türkçe Dublaj 1080p ve Türkçe Altyazılı 720p kalitede HD filmi Full izle.

Whiplash filmi 106 dakika uzunluğunda müzikal drama türü bir yapımdır. Başrollerinde Miles Teller, J.K. Simmons ve Melissa Benoist’in yer aldığı 2014 yapımı Whiplash’ın IMDB puanı 8,5’tir.

Whiplash Konusu ve Özeti

Whiplash filminin konusu, Andrew adlı bir caz davulcusunun öyküsünü anlatıyor. Neiman, davul çalma yeteneklerini daha da geliştirmeyi umduğu prestijli Shaffer Konservatuarı’nda birinci sınıf öğrencisidir. Üst seviye bir caz davulcusu olma arzusu, onu beyaz perdede şimdiye kadarki en acımasız, en sert insanlardan biri olan Terrence Fletcher tarafından yönetilen Shaffer Conservatory Studio Band’e katılmaya sevk eder. Fletcher, Neiman’a psikolojik olarak eziyet eder ve sonuç olarak onu zihinsel olarak yaralar.

Düzgün bir genç adam olmasına karşın Andrew’in davul çalma tutkusu film boyunca işlenen ana bir temadır. Olabileceği en iyi caz davulcusu ve aynı zamanda dünyanın en iyilerinden biri olmak istemektedir. Fakat bu arzusu feci biçimde sömürülmektedir.

Whiplash filminde azimli bireylerin hırslarının, başarı saplantısından veya sömürülmesinden kaynaklanabilecek zihinsel aşınmaya değmediği dersini işlemektedir. Ayrıca öğrencileri başarıya ulaşmaya iten öğretmenler söz konusu olduğunda, amaçların, icra edilen yöntemleri ve kullanılan araçları haklı gösterip göstermediği meselesini irdeliyor.

2014 yapım Netflix Whiplash filmi konusu, oyuncuları, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarını varsa serinin diğer filmlerini HD Filmi Full izle sitemizde bulabilirsiniz. 4K Filmi kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, jet film modu ve film makinesi izleme keyfinin tadını çıkar. Whiplash Türkçe dublaj 1080p izle veya Whiplash Türkçe altyazılı 720p izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Serisi Devam Filmleri
    Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

    Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

    Bu film için 0 Yorum yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.