X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek Film Bilgileri
X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek
7.9
Puanla:
                 
7.9 / 10
703395

6935İZLENME

7.9İMDB

132Dakika

Filmi

X Men 7 izle ⚡ 2011 yapım X-men serisi 7. filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek film izle.

X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek filminde, Wolverine’i tarihi değiştirmek ve hem insanlar hem de mutantlar için kıyametle sonuçlanan bir olayı önlemek için umutsuz bir çabayla geçmişe gönderir. Marvel Comics’te yer alan kurgusal X-Men karakterlerine ve yazar Chris Claremont ve sanatçı John Byrne’ın 1981 tarihli Uncanny X-Men hikayesi “Days of Future Past”a dayanan 2014 Amerikan süper kahraman filmidir. . Bryan Singer tarafından yönetilen ve Simon Kinberg, Matthew Vaughn ve Jane Goldman tarafından yazılan bu, X-Men film serisinin yedinci bölümüdür ve hem 2011’in X-Men: First Class’ın hem de 2006’nın X-Men: The Last’in devamı niteliğindedir.. Filmin vizyona giriş tarihi 23 Mayıs 2014’ tür. Filmin gösterim süresi 2 saat 12 dakika. Filmin türü Aksiyon ve Bilimkurgu.

X-Men 7 flmi, tüm mutantları yok etmeyi planlayan Bolivar Trask (Peter Dinklage) dahil, gelecekten gelen zaman yolculuğu mutantları tarafından kışkırtılan, insanlarla mutantlar arasında yaklaşan bir savaşı konu alıyor. Wolverine, Mystique’in Trask suikastını önleyerek tarihi değiştirmeye çalışırken Washington DC’de son bir duruş gerçekleşir; Başarılı olur, ancak istemeden, Sentinellerin Amerika’yı yönettiği alternatif bir zaman çizelgesi ve “Vahşi Ülke” olarak bilinen ıssız bir çorak arazi yaratır. Diğer X-Men çok geç olmadan onu bulmalı.

X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek konusunda Mutantlar soylarının tükenmemesi için zamanda yolculuk yapmak zorunda kalırlar. Gelecekte bir sürede hapsedilmiş durumdadırlar. Sentiner’ ler tarafından avlanıp öldürülüyorlar. Bu sürede de nesilleri tükenme noktasına gelmiştir. Mutantlar’ ın soyunu tekrardan kurtarabilmek için iki ezeli düşman Magneto ve Charles güçlerini birleştirirler. Güçlerini birleştirmede ki asıl plan ise Sentinel’ lerin ortaya çıkarmış olduğu bu durumu düzeltmektir. Volverin kendi kendini iyileştirme gücüne sahiptir. Ancak zaman yolculuğunun onun üzerinde yol açacağı yan etkileri de kaybolacaktır. Geçmişe gönderilir nu sırada Traskstand illerin yapım aşamasına engel olacak bir çalışma yapmaktadır.

X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek film karakterleri: Profesör X, Magneto, Logan, Charles Xavier, Erik Lehnsherr, Raven.

X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek film oyuncuları: Patrick Stewart (Profesör X), Ian McKellen (Magneto), Hugh Jackman (Logan), James McAvoy (Charles Xavier), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr), Jennifer Lawrence (Raven).

X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek izle 2011 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa X-Men serisinin diğer filmleri bu sayfada. X-Men: Days of Future Past izle filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile takılmadan Full HD film izleyin. X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek Türkçe dublaj izle ya da X-Men 7 Geçmis Günler Gelecek Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

X-Men 2 filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

X-Men 2 filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.