FİLM BİLGİLERİ
Yenilmezler 4 Son Oyun
8.4

263İZLENME

8.4İMDB

181Dakika

Filmi

Yenilmezler 4 Son Oyun izle, ⚡ Yenilmezler serisi 4. filmi Avengers: Endgame Türkçe Dublaj 720p veya Türkçe Altyazılı 1080p Full HD film izle.

Yenilmezler 4 Son Oyun (Avengers Endgame) Konusu ve Özeti

Yenilmezler 4 filmi Örümcek adam, Black Panther, Bucky Barones, Groot, Scarlet Wirth, Vision, Star Lord, Maria Hill, Nick Fury, Doktor Strange gibi kahramanların Thanos’ un sonsuzluk eldivenini ele geçirmesi ile birlikte kendi düzenini kurması yüzünden yok olmuşlar ve dünya umutsuz bir hale gelmiştir. Dünya üzerinde kalan Kaptan Amerika, Black Widow, Hulk, Thor kendi üzüntülerini yaşamaktadırlar. Bu sırada Nebula ve İron kontrollü sağlayamadıkları bir uzay gemisi içerisinde uzay boşluğuna doğru ilerlerler. Kahramanların takımı için işler pek de kolay değildir. Bu sırada kuantum bölgesinde tekrar toplanarak Avengers ekibinin kalan üyeleri ile yeni bir mücadele süreci başlatmayı amaçlarlar. Daha önce hiç bilmedikleri bölgeler ve kahramanların var olduğunu öğrenen ekip Thanos tarafından kurulan dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınan gücü geri getirmek için tekrardan mücadeleye girişirler. Hepsi bu zamana kadar önem verdikleri şeyleri kaybetmiş ve intikam almak için yemin etmişlerdir.

Avengers Endgame Hakkında Merak Edilenler
Yenilmezler 4 filmi 26 Nisan 2019’da sinemalarda vizyona girmiştir. Filmin gösterim süresi 3 saat 1 dakikadır. Filmin türü aksiyon, macera ve fantastik’ tir. Yenilmezler 5 izle.

Yenilmezler Filmi Sonsuzluk Taşları

Tesseract – Uzay Taşı
Scepter – Bilinç Taşı
Aether – Gerçeklik Taşı
Orb – Güç Taşı
Eye of Agamotto – Zaman Taşı

Yenilmezler 4 Son Oyun Filminin Başrol Oyuncuları Gerçek İsimleri

Yenilmezler 4 Son Oyun filminin başrol oyuncuları; Scarlett Johansson (Karadul), Chris Evans (Kaptan Amerika), Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Bruce Banner – Hulk), Tom Holland (Örümcek Adam), Josh Brolin (Thanos), Elizabeth Olsen (Kızıl Cadı), Paul Bettany (Vision), Zoe Saldana (Gamora), Paul Rudd (Ant-Man)

Yenilmezler Serisi Kaç Filmden Oluşmaktadır?

Yenilmezler 1
Yenilmezler 2 Ultron Çağı
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı
Yenilmezler 4 Son Oyun

Yenilmezler film karakterleri kimlerdir?

Yenilmezler 4 film karakterleri; Hulk, Kaptan Amerika, Iron Man, Thor, Karadul, Clint Branton, Nick Fury, Loki, Doctor Strange, Örümcek Adam, Ant-Man, Thanos

Yenilmezler 4 Son Oyun Gişesi Nedir? Avengers 4 Endgame Gişesi Ne Kadar?

$2,797,501,328 Milyar Dolardır.

Yenilmezler 4 Son Oyun Nerede Çekilmiştir?

Yenilmezler 4 Son Oyun çekildiği yerler; İngiltere, Georgia ABD, TD14 5PL İngiltere, New York ABD, Japonya, Kaliforniya ABD

2019 Netflix Marvel yapım Yenilmezler serisi 4. filmi Son Oyun – Avengers Endgame filmi konusu, oyuncuları, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarını varsa serinin diğer filmlerini full hd film izle sitemizde bulabilirsiniz. Yenilmezler 4 Son Oyun filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, jet film modu ve film makinesi izleme keyfinin tadını çıkar. Yenilmezler 4 Türkçe dublaj izle veya Avengers Endgame Türkçe altyazılı izle. Hdfilmifullizle.com İyi Seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Bu film için 0 Yorum yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.