Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur Film Bilgileri
Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur
4.4
Puanla:
                 
4.4 / 10
2294

1755İZLENME

4.4İMDB

90Dakika

Filmi

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur izle ⚡ 2023 Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p Full HD izle.

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur filmi diğer adıyla Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves izle 2022, Chris Pine, Michelle Rodriguez ve Regé-Jean Page’in başrollerini paylaştığı yeni bir fantastik film. Filmin yönetmenliğini John Francis Daley ve Jonathan Goldstein üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Dan Fogler ve Sam Rockwell yer alıyor.

Film de, Chris Pine kötü bir ejderhayla savaşmak için eski düşmanlarıyla takım kurması gereken bir hırsız olarak canlandırıyor. Dungeons & Dragons oynayan bir grup genç yetişkinin hikayesini takip ediyor. İçlerinden biri öldüğünde, kalan arkadaşlar onun gizli hayatını ortaya çıkarmak ve kendileri hakkında karanlık bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Filmin konusunda zenginden çalıp fakire veren hırsız Eric’i (Chris Pine) takip ediyor. Bir gün Harper (Regé-Jean Page) adında genç bir kızla tanışır ve onu tutsak edenlerden kaçmasına yardım eder. Eric onu saklandığı yere götürür ve burada amcası (John Rhys-Davies) tarafından kaçırılan bir prenses olduğunu ortaya çıkarır. Eric onu kurtarmaya yardım etmeyi kabul eder, ancak çok geçmeden arayışlarında yalnız olmadıklarını öğrenirler – sayısız kişi de Harper’ı kurtarmaya geldi! Hepsini yenmek için Eric, düşmanlarıyla birlik kurmalı ve beklenmedik bir ittifak kurmalıdır.

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur 2023 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer filmleri bu sayfada. Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves izle 2023 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur Türkçe dublaj izle veya Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur Türkçe altyazılı izle.

Film hakkındaki yorumlarınızı paylaşın

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur filminin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler butonuna tıklayınız.

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur filmi yorumları: 0 Yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak film tavsiyesi verebilirsiniz.